SketchUp

SketchUp Make — безкоштовна програма для швидкого створення і редагування тривимірної графіки.

VizprofistudioSketchUp Make дуже зручна для початківців або аматорів, які не хочуть вчитися поводитися зі складними аналогами тільки для того, щоб зробити макет своєї кімнати або квартири. Інтерфейс SketchUp інтуїтивний і простий у використанні, оскільки зроблений з розрахунком на непрофесіоналів.

Історія

У березні 2006 року була придбана компанією Google разом з невеликою фірмою Last Software. Саме після того, як розробники SketchUp створили модуль для експорту в Google Earth, компанія Google помітила програму і взяла її під своє крило. Завдяки цьому, на той час програма SketchUp поширювалася безкоштовно.

Читайте ще:  ArchiCad

У квітні 2012 Google продав SketchUp компанії Trimble Navigation за 90 млн доларів. На даний час існують дві версії програми – безкоштовна, обмежена по функціональності SketchUp Make (насамперед щодо експортування в інші формати), і платна SketchUp Pro($590).

Опис програми

У порівнянні з багатьма іншими популярними пакетами, цей володіє рядом особливостей, що позиціонуються її авторами як переваги.
Основна особливість — майже повна відсутність вікон попередніх налаштувань. Всі геометричні характеристики під час або зразу після закінчення дії інструменту задаються з клавіатури в поле Value Control Box (поле контролю параметрів), яке знаходиться в правому нижньому кутку робочої області, справа від напису Measurements (панель вимірів).
Ще одна ключова особливість — це інструмент Push/Pull («Тягни/Штовхай»), завдяки якому будь-яку площину можна «витягнути» в сторону, створивши по мірі її руху нові бокові стінки. Стверджується, що інструмент запатентований. Рухати площину можна в притик до наперед заданої кривої, для цього служить спеціальний інструмент Follow Me («Ведення»).

Нещодавно вийшла нова версія SketchUp 2019!

Залишити відповідь

×

Привіт!

Клацніть нижче, щоб поспілкуватися на WhatsApp або надіслати нам електронний лист Контакти

× Чим я можу допомогти?