Як облаштувати свій будинок по-скандинавськи

Скандинави переважають у дизайні та побуті:

Як облаштувати свій будинок по-скандинавськишанувальники інтер’єру з усього світу люблять мінімалістичні трендові твори зі Швеції та Норвегії. Ми розказуємо, як ви можете легко надати своїй вітальні, спальні та компанії нордичний вигляд.

Живий скандинавський: Так працює стиль із далекої півночі

Просте, стильне, затишне та позачасове: це, мабуть, найкращий спосіб описати скандинавські меблі. Якщо ви хочете облаштувати свій будинок по-скандинавськи, вам слід, перш за все, дотримуватися цих п’яти порад чи правил.

Скандинавська обстановка – Правило №1: Натуральні матеріали – це все і так.

Тут нічого не працює без природних матеріалів – особливо деревини не повинна бракувати. Оскільки скандинавські меблі з світлого дерева є основою для затишного нордичного вигляду, який є сільським, але сучасним. Найкраще доповнювати це іншими природними елементами, такими як гілочки у вазі XXL, соснові шишки в керамічній мисці або мармурові підноси.

Скандинавські меблі – правило №2: чим затишніше, тим краще

Тут також дуже важливий комфорт – недарма, що “Hygge” – це явище у всьому світі! Додаткову порцію затишку забезпечує багато текстилю, наприклад, наволочки з білизни та бавовни з природними принтами або різнокольоровими геометричними візерунками, грубі в’язані ковдри в кремових, земляних або пастельних відтінках та баранина або овчина (бажано у варіанті з штучного хутра) у білий, чорний або сірий. Свічки, казкові вогники та мідні елементи дарують тепло кожній кімнаті та роблять її більш привабливою.

Скандинавські меблі – правило №3: функціональність на першому місці

Принцип дизайну “форма слідує за функцією”, яка бере свій початок в дизайні виробів та (Bauhaus) архітектурі, також застосовується до скандинавських меблів. “Форма слідує за функцією” – це означає по-простому, що форма, тобто зовнішній вигляд об’єкта походить від його призначення. Іншими словами, такі предмети, як меблі, повинні бути прямими, щоб їх функцію можна було розпізнати безпосередньо. Недаремно скандинави люблять чистий, мінімалістичний дизайн. 

Скандинавська обстановка – Правило №4: Це важлива колірна суміш

Хоча нейтральні кольори, такі як білий, бежевий, сірий або чорний, не повинні пропускатися у приміщенні скандинавського стилю, більш сильні кольори, такі як червоний, жовтий, зелений або синій, надають яскраві акценти – будь то у вітальні чи у передпокої.

Текстиль, зокрема, ідеально підходить для цього, але також у вигляді декоративних елементів, невеликих меблів або кольорів стін (для сміливіших) вони надають кожній кімнаті нотку гарного настрою. Якщо ви хочете обставити свої чотири стіни в скандинавському стилі, вам не обійтися, хоча б трохи без кольору.

Скандинавські меблі – Правило №5: зробіть власну прикрасу

Завдяки інтер’єрним блогам, Pinterest та Instagram, шанувальники Skandi можуть скрізь знайти натхнення навколо скандинавського дизайну. Всього за допомогою декількох елементів можна зробити гарні аксесуари для власного будинку. Як щодо, наприклад, евкаліптового вінка з вішалки, «мурашника», виготовленого з гілок та овальної дерев’яної дошки чи гербарію у плаваючому каркасі?

 

Залишити відповідь

×

Привіт!

Клацніть нижче, щоб поспілкуватися на WhatsApp або надіслати нам електронний лист Контакти

× Чим я можу допомогти?