П’ять помилок, що псують сауну

Ті, хто регулярно потіє


П’ять помилок, що псують саунуТі, хто регулярно потіє на дерев’яній лавці, рідше хворіють. За деякими даними , достатньо одного сеансу сауни на тиждень для позитивного впливу на імунну систему. Звичайно, ви можете також частіше ходити в сауну, але подальше вдосконалення не досягнете. Тому факт: сауна корисна для вашого здоров’я. Однак, тільки якщо ви це зробите правильно – інакше є ризик порушення кровообігу. Ці невеликі помилки можуть зіпсувати ваш сеанс сауни:

1. Ви приймаєте сауну відразу після тренування.

Практично, якщо у вашому тренажерному залі є сауна. Тому що тепло сприяє припливу крові до м’язів і, отже, вашій регенерації. Але нехай пройде 15-30 хвилин між тренуванням і сауною. Навіть якщо ви просто сидите чи лежите: сауна навантажує ваше серце та кровообіг. Після тренування пульс повинен знизитися до 100 ударів / хвилину. Інакше спека буде надто напруженою для вашого кровообігу.

2. Ви нічого не їсте або занадто багато перед сауною.

З порожнім шлунком ви в найкоротші терміни будете лежати під дерев’яною лавкою (ризик обмороку). Якщо шлунок занадто зайнятий травленням, він витягує багато крові і збільшується навантаження на кровообіг. Небезпечно: сауна після вживання алкоголю. Тому геть похмілля і їжте щось небагато.

3. Ви стрибаєте прямо з душу в сауну.

Ви приймаєте душ перед сауною. Але не думайте, що ретельне висихання після цього зайве! Якщо заходите з мокрою шкірою в сауну, ви зменшуєте ефект. Причина: випаровування води охолоджує організм. Так ви менше потієте. До речі, пітливість також затримується, якщо ви входите в сауну з крижаними ногами.

4. Ви п’єте між заходами до сауни.

Краще не пийте між сеансами сауни. Причина: пітливість відводить воду з крові. Згодом рідина мігрує з тканин у кров. Які містяться в ній відходи виводяться через печінку та нирки. Кожен, хто потягнеться за пляшкою між сеансами сауни, зменшує ефект очищення тканин. Після останнього курсу сауни вам доведеться багато пити. В іншому випадку може виникнути головний біль через зневоднення.

5. Ви занадто сильно рухаєтеся і балакаєте.

Краще зберегти гімнастичні рухи або жваві дискусії на потім: у сауні концентрація кисню знижується, рухи та розмова напружують циркуляцію та дихання. Навіть після дихальних вправ у фазі охолодження загрожують гіпервентиляційні судоми. Попереджувальний сигнал лунає в пальцях.

Як знайти потрібне місце в сауні

Вгорі: Верхній ярус призначений лише для досвідчених відвідувачів сауни. Тому що там найгарячіше – до 110 градусів. І це занадто багато для початку.
Середній: лежачи – ідеальне положення. Кров пролітає по тілу – і пальцем не торкається! Не забудьте покласти під себе рушник, якщо це можливо, ніколи не торкайтеся деревини голою шкірою.

Читайте ще: Лихоманка або гіпертермія⇒

Тривалість перебування варіюється від людини до людини, але не повинна перевищувати дванадцяти хвилин.
Нижній: Для початківців це, звичайно. Зрештою, ви можете дозволите собі більше ніж 60 до 70 градусів, які там переважають.

Яку температуру люди можуть витримати в сауні?

Відчуття тепла у людини сильно залежить від теплопровідності елемента, який їх оточує – у цих випадках води чи повітря. Вода транспортує тепло набагато краще, ніж повітря. Ті ж температури сприймаються більш екстремально у мокрій. Тож якщо 90 градусів гарячої води ошпарює, сауна все ще є терпимою. Цей факт також можна спостерігати при інфузії. Наливання води на нагрівач сауни збільшує вологість повітря і, таким чином, теплопровідність повітря.

BuyInCoins WW

Чим вологіше повітря, тим гарячіше відчувається – навіть хоча температура в сауні насправді падає через холодну воду. На нижній лавці сауни холодніше і приємніше. Сауни корисні для серця і циркуляції. Тепер ви знаєте, як це зробити правильно.

Отже: розслабленого потовиділення!

Залишити відповідь

×

Привіт!

Клацніть нижче, щоб поспілкуватися на WhatsApp або надіслати нам електронний лист Контакти

× Чим я можу допомогти?