П’ять енергетичних порад

Активізуйте ці п’ять джерел сили свого тіла – і ви знову повні енергії і наснаги.
Ви достатньо спали, але ви все ще відчуваєте себе втомленим, виснаженим і насправді не можете примусити себе ні до чого? Тоді саме час шукати витоки у ваших енергетичних резервуарах і швидко заповнювати їх.
В основному, це трохи схоже на акумулятор вашого мобільного телефону, який потрібно регулярно заряджати. Йдеться також про їжу та сон, але не тільки. У кожного є основне енергетичне обладнання. Це базове обладнання – це як кредит, який забезпечує організм енергією, але який також повинен поповнюватися знову і знову. Якщо ви відчуваєте втому та слабкість, вам слід перевірити своїх постачальників енергії. Ми зібрали 5 найважливіших для вас і розповімо, як їх активувати.

1. Як спорт стимулює електростанції у ваших клітинах

Мітохондрії – це клітинні органели, які служать силовими рослинами всередині клітини. Вони відповідають за генерування енергії при розпаді поживних речовин. Чим більше цих електростанцій в організмі, тим більше енергії він може виробляти.
Хороша новина: Мітохондрії можуть розмножуватися. Що ти можеш зробити для цього? Спорт! Тому що в м’язових клітинах є значно більше мітохондрій, ніж у інших клітинах організму. Вправа – це найефективніший сигнал для стимулювання мітохондріального розвитку в м’язах. Отже, пам’ятайте: Спорт, який практикується в розумній мірі, не тільки збільшує ваші спортивні показники, але і приносить користь всій вашій життєвій енергії. Зберіть і нарощуйте більше м’язів крок за кроком, щоб підштовхнути свій енергетичний баланс.

2. Як оптимізувати вироблення енергії з їжі

Логіка: Для того, щоб мітохондрії, малі електростанції у ваших клітинах, працювали оптимально і виробляли енергію, їм потрібно хороше «паливо». Якщо ми будемо споживати речовини, які перешкоджають процесам виробництва енергії, ми, ймовірно, скоро втомимося. Нічого, насправді нічого, не може замінити раціон натуральної, цільної їжі з високою щільністю поживних речовин. До найважливіших постачальників палива для виробництва високої енергії належать: вуглеводи (цільнозерновий хліб, коричневий рис), високоякісні білки (горіхи, тунець, яйця, нут), жири з довгими ланцюгами (наприклад, в авокадо, горіхах і лососі), вітаміни групи В (зелені листові овочі, горіхи, насіння, крупи, такі як овес і жито) Отже, до супермаркету!


Moneyveo [CPS] UA

3. Це оптимізує надходження енергії під час травлення

Процес травлення розщеплює їжу, так що поживні речовини, які вона містить, можуть бути поглинені, а енергія може витягнутися з неї протягом усіх наших життєвих процесів. Скільки у вас енергії, як виглядає ваша шкіра, як добре ви спите, коротше кажучи: як ви почуваєтесь і як добре працюєте, сильно залежить від вашого травлення. Ось як можна підтримати своє тіло: їжа, багата на поживні речовини: чим більше енергією насичена їжею, тим більше енергії вона може черпати з неї. Добре жуйте: подрібнюйте кожен шматок, щоб шлунок мав менше роботи. Це запобігає метеоризму та залучає менше енергії для інших видів діяльності. Невеликі порції: порція, яку ви споживаєте під час їжі, повинна бути не більше ніж кулак. Увімкнути вироблення шлункової кислоти: шлункова кислота найкраще працює при рН 1,9. Щоб шлункова кислота оптимально використовувала поживні речовини з їжі, її не слід розбавляти напоями, не пити нічого за 30 хвилин до їжі.

4. Як регулювати стрес черевним диханням

Гормони стресу мають величезний вплив на багато систем організму, пов’язаних зі здоров’ям та енергією, наприклад, на імунну систему, нервову систему та співвідношення статевих гормонів. Адреналін та кортизол – два основних гормони стресу. В обох є те, що потрібно, щоб ви вранці стрибали з ліжка, сповнені енергії. Якщо вони будуть вироблені в потрібних кількостях, вони стануть вам корисними. Це стає проблематичним, коли один момент стресу приєднується до наступного у вашому розпорядку дня, і ви не можете вимкнути його ввечері – тоді вони стають енергетичними розбійниками. Щоб швидко і знову знаходити внутрішній спокій протягом дня, незважаючи на напружений спосіб життя, і таким чином заповнити енергетичні резервуари, можна на регулярних “перервах”: при глибокому диханні живота ви здатні діяти на нервову систему. Ніщо не доводить до кожної клітини тіла, що все в порядку, ніж глибокі вдихи. З іншого боку, короткий неглибокий вдих сигналізує організму через нервову систему, що небезпека неминуча.
Інструкції: Ось як працює глибоке дихання живота. Переконайтесь, що ваш живіт рухається вперед і назад по відношенню до грудей. Вдихаючи, нехай спочатку вдих впадає в нижню частину живота, щоб вона розширювалася, поки не досягне грудей. Тримайте вдих, поки не відчуєте, що верхні ребра грудної клітки розтягнуті. На мить зробіть паузу і починайте видихати. Спочатку спорожніть верхню і бічну ділянку грудей, потім середню і нарешті живіт. Порада: Якщо ви постійно витрачаєте багато енергії через стрес, вам слід шукати фізичні навантаження, в яких дихання грає важливу роль, наприклад, йога.

5. Таким чином ви зможете краще розслабитися та оптимізувати сон

Світло – це ворог спокою ввечері, оскільки він уповільнює обмінну речовину мелатонін, яка сигналізує організму про розслаблення та сон. Ті, хто піддаються впливу екранного світла більше 3 годин на день, а особливо ввечері, менше здатні розслабитися та знайти спокійний сон. Результати наукових досліджень показують, що телебачення часто менш розслабляє, ніж ви думаєте.

Тож замість того, щоб бовтатися перед екраном під час перегляду фільму, який неминуче розслабляє чи дивитися у ваш мобільний телефон, вам краще підготувати здорові закуски до наступного дня, піти на прогулянку або подзвонити другу. Займаючись розслабляючими діями, ви помічаєте, як підвищується рівень енергії. Ви більш розслаблені у фазі неспання, і ваш сон стає довшим і глибшим, тому ви можете розпочати день з більшою енергією.
Є багато речей, які позбавляють вас енергії в повсякденному житті. Якщо ви активуєте центри живлення у своєму тілі за допомогою наших порад, ви можете швидко поповнити свій енергетичний баланс.

Залишити відповідь

×

Привіт!

Клацніть нижче, щоб поспілкуватися на WhatsApp або надіслати нам електронний лист Контакти

× Чим я можу допомогти?