Коронавірус: так оберігаємо дітей!

Зниження ризику коронавірусу: поради для батьків з хитрощами: як ми переконуємо своїх дітей …
Коронавірус так оберігаємо дітейПравильне миття рук може врятувати життя – а враховуючи бурхливу епідемію коронавірусу, це не перебільшення. Миття рук – це один з небагатьох заходів, що пропонує певний рівень захисту: якщо небезпечні віруси потрапляють у контакт з таким предметом, як дверна ручка або контактують із зараженою людиною, їх можна знову змити, помивши руки перш ніж вони потраплять у ваше власне тіло.
Тому важливіше вживати заходів у потрібний час та ретельно митись. Це стосується дітей та дорослих. Невеликі хитрощі можуть забезпечити ідеальне очищення!

Добре знати: Як правильно мити руки?

Основна процедура однакова для дітей та дорослих, є відмінності в мотивації. Руки слід мити з милом кілька разів на день. Кожне миття триває від 20 до 30 секунд, завдяки чому цей час відводиться на розтирання мила на руках. Це єдиний спосіб гарантувати ретельне очищення. Поки говорили, що мити руки перед приготуванням, раніше перед їдою та після походу в туалет, зараз є ще кілька випадків (яких раніше не враховували):

• після повернення додому з громадських місць
• після кашлю, чхання
• після контакту з побутовими відходами, тваринами або ліками

Саме миття рук можна приблизно поділити на п’ять послідовних фаз:

• полоскання під проточною водою, яка повинна бути приємно теплою
• ретельне миття рук
• втирання мила, також між пальцями і на нігтями
• промивання мила
• ретельне сушіння
Важливо пам’ятати, що тільки мило викликає відшарування вірусів від шкіри. Цей процес можна порівняти з миттям жирної каструлі: одна вода майже не має ніякого ефекту, лише миючий засіб забезпечує поєднання жиру, бруду та води і таким чином видаляється з каструлі. Дітям також можна це вражаюче продемонструвати за допомогою цього прикладу на кухні.
Як змусити дітей так ретельно мити руки?
1-й трюк: звільнення від монстрів.

Звичайно, ви можете пояснити дітям старшого віку – перші спроби можливі вже з трирічного віку – як віруси поширюються і чому так важливо видаляти їх ретельно милом і водою, інакше, якщо це можливо, не чіпайте один одного. Такі пояснення приносять користь і для наймолодших, але їх треба “перекласти”: наприклад, застерегти від “маленьких брудних монстрів та крихітних маленьких жирних тварин”, які доводиться долати під час миття рук. Відповідно до віку!

2-й трюк: співайте або рахуйте вголос.

Спів може бути корисним, щоб забезпечити потрібну кількість часу під час миття рук. Тільки тоді, коли відповідний вірш улюбленої пісні повністю зів’яв, мило може бути змито. Як варіант, дитина може рахувати голосно – багатьом дворічним дітям вже до десяти, повільно рахуючи вдвічі від одного до десяти, і правильна тривалість вже не є проблемою.

3-й трюк: миття рук заради доброї справи

Крім того, варто викликати інтерес до миття рук невеликими винагородами. Після кожного миття що-небудь можна було б кинути у маленьку миску – і якщо протягом тижня накопичиться достатня кількість цих речей, недільний десерт буде трохи більше окрім шоколаду.

Для вашої фантазії немає меж … 🙂 

Пов’язане: Коронавірус: як пояснити дітям?

Залишити відповідь

×

Привіт!

Клацніть нижче, щоб поспілкуватися на WhatsApp або надіслати нам електронний лист Контакти

× Чим я можу допомогти?