Будинки з контейнерів

Вони коштують мало, є екологічно чистими і їх можна швидко побудувати: будинки з контейнерів не просто виглядають стильно.

Вантажні контейнери можуть бути підключені майже до будь-якої форми і можуть бути обладнані всім, що вам хочеться. Тут ми показуємо вам приклади, які демонструють, як комфортно жити в контейнерному будинку.

Контейнерний дім Гласберга, Міссурі, США

Контейнерний дім Гласберга, Міссурі, США

Цей блакитний будинок, який складається з п’яти взаємопов’язаних контейнерів, займає гарні 240 квадратних метрів і має шикарний сад на даху. Архітектори також зосередилися на екологічності під час будівництва. Тому будинок нагрівається геотермальною енергією, забезпечений ізоляційною піною сої та має бамбукові підлоги.

Контейнерний-дім-Гласберга-Міссурі-США2

Стіни майже не були змінені, щоб зберегти особливий характер контейнерів. Завдяки бірюзовій фарбі кімнати відкритого типу виглядають ще більш грайливо. Родзинкою є кімната, де мешканці можуть переглядати фільми.

В самому серці контейнерного будинку знаходиться кухня, яка обладнана енергоефективними пристроями. Він з’єднаний з обідньою зоною через люк – ідеально підходить для приготування їжі в компанії.

Будинок маніфесту, Куракаві, Чилі

Будинок маніфесту, Куракаві, Чилі

Один з найбільш стійких будинків цієї серії – будинок маніфесту іспанської архітектурної фірми James & Mau. Він виготовлений майже повністю з вторинної сировини, включаючи контейнери, перероблену целюлозу та деревину, отримані при сталому вирощуванні.

Будинок маніфесту, Куракаві, Чилі2

Для побудови будинку, який складається з двох поверхів, використовували три контейнери.
Вітальня знаходиться на першому поверсі і з’єднана зовнішньо розсувними дверима з обох сторін. Навряд чи можна краще жити.

Будівництво будинку “Маніфест” коштувало лише 120 000 доларів і було завершено за 90 днів. Витрати на енергоносії низькі, що пояснюється екологічно чистою зовнішньою панеллю, виготовленою з деревини. Це особливо енергозберігає.


Drimsim WW

Будинок з контейнерів з промисловим шармом, Норртяле, Швеція

Будинок з контейнерів з промисловим шармом, Норртяле, Швеція

З цього будинку з промисловим шармом у Швеції можна спостерігати випас овець та дику природу. Він був побудований з двох вантажних контейнерів. На верхньому поверсі є порошкове покриття, виготовлене з еластичного металу, а перший поверх облицьований кортеновою сталлю, яка з часом заржавіє і набуде оранжево-коричневий колір.


 


 

Будинок з контейнерів з промисловим шармом, Норртяле, Швеція1

Кімнати обладнані дерев’яними підлогами та обставлені сучасними меблями, які ідеально поєднуються з простою архітектурою будинку. Житлова зона з кухнею знаходиться на першому поверсі, а спальні — наверху.

Залишити відповідь

×

Привіт!

Клацніть нижче, щоб поспілкуватися на WhatsApp або надіслати нам електронний лист Контакти

× Чим я можу допомогти?