Будинки з контейнерів – 5

 Проживання в контейнерному будинку: стильне, екологічне, доступне…

 Вони коштують мало, є екологічно чистими і їх можна швидко побудувати: будинки з контейнерів не просто виглядають стильно. Вантажні контейнери можуть бути підключені майже до будь-якої форми і можуть бути обладнані всім, що вам хочеться. Тут ми показуємо вам приклади, які демонструють, як комфортно жити в контейнерному будинку.

Контейнер Надії, Сан-Хосе, Коста-Ріка

Контейнер Надії, Сан-Хосе, Коста-Ріка

 Цей сучасний будинок з двома спальнями спроектував коста-риканський архітектор Бенджамін Гарсія Сакс. Він складається з двох вантажних контейнерів і орієнтований на пари, які хочуть жити в сільській місцевості, але також розкішно, не потребуючи заборгованості. Будівництво коштувало лише 40 000 доларів.

Контейнер Надії, Сан-Хосе, Коста-Ріка

  Будинок побудований енергоефективним способом. Завдяки похилому даху та вікнам від підлоги до стелі, прохолодне повітря може циркулювати в приміщеннях, одночасно дозволяючи потраплянню багато світла. У той же час мешканцям пропонується захоплюючий вид на околиці.


Moneyveo [CPS] UA

  Будівництво будинку коштує менше, ніж соціальне житло в Коста-Ріці. Ось чому контейнер надії є важливою віхою для дешевого житлового будівництва, який не загрожує комфорту.

Будинки з контейнерів. Будинок PV14, Даллас, США

Будинок PV14, Даллас, США

  Цей трикімнатний контейнерний будинок розташований у районі Старого озера Хайлендс у Далласі і має кілька особливостей. У готелі є дванадцятиметровий басейн та тераса на даху, де вміщаються 150 осіб.


ПриватБанк [CPS, API] UA

Будинок PV14, Даллас, США2

  Будинок PV14 складається з 14 вантажних контейнерів і був розроблений архітекторами компанії M Gooden Design, які проектували стіни та вікна особливо екологічно чистим способом. Будівництво будинку коштувало 300 000 доларів, що є вигідною ціною для такого шикарного та сучасного майна.

Будинок PV14, Даллас, США3

  Велика житлова зона знаходиться на верхньому поверсі, який розташований у тихому районі та пропонує чудову панораму. Зовнішня площа включає кілька терас і балконів, завдяки яким прямі сонячні промені не можуть потрапляти в приміщення і нагрівати їх занадто сильно.

Залишити відповідь

×

Привіт!

Клацніть нижче, щоб поспілкуватися на WhatsApp або надіслати нам електронний лист Контакти

× Чим я можу допомогти?