Будинки з контейнерів – 4

Проживання в контейнерному будинку: стильне, екологічне, доступне…

Вони коштують мало, є екологічно чистими і їх можна швидко побудувати: будинки з контейнерів не просто виглядають стильно. Вантажні контейнери можуть бути підключені майже до будь-якої форми і можуть бути обладнані всім, що вам хочеться. Тут ми показуємо вам приклади, які демонструють, як комфортно жити в контейнерному будинку.

Crossbox, Понт-Пеан, Франція

Crossbox, Понт-Пеан, Франція

Цей вражаючий будинок у французькій Бретані складається з чотирьох часткових контейнерів. Витрати на будівництво архітектора Клімента Гілле від компанії CG Architects становлять близько 150 000 доларів США (132 000 євро).


ПриватБанк [CPS, API] UA

Crossbox, Понт-Пеан, Франція"

Як і більшість контейнерних будинків, Crossbox побудований стійко. Наприклад, фрукти та овочі можна висаджувати на дах, а його властивості також є дуже енергоефективними.

Будинок групи Container Build, Лісмор, Австралія

Група Container Build будує найсучасніші контейнерні будинки недалеко від Брісбену. Флагманська модель під назвою «Інтерленд» має розмір понад 460 квадратних метрів, має сім спалень і складається з семи контейнерів. Будівництво займає всього тиждень.


Moneyveo [CPS] UA

Будинок групи Container Build, Лісмор, Австралія"

Стіни мають потрійну ізоляцію і тому особливо енергоефективні. Клієнти можуть влаштувати свій контейнерний будинок відповідно до власних побажань.

Для оздоблення використовуються лише найрозкішніші матеріали, такі як мармурові плити на кухні та паркетні підлоги. Якщо зовнішній вигляд стінок контейнера для вас занадто сільський, модель “Інтерланд” обшиває стіни, щоб не було видно слідів контейнера.

Залишити відповідь

×

Привіт!

Клацніть нижче, щоб поспілкуватися на WhatsApp або надіслати нам електронний лист Контакти

× Чим я можу допомогти?