Будинки з контейнерів – 3

Проживання в контейнерному будинку: стильне, екологічне, доступне

Вони коштують мало, є екологічно чистими і їх можна швидко побудувати: будинки з контейнерів не просто виглядають стильно. Вантажні контейнери можуть бути підключені майже до будь-якої форми і можуть бути обладнані всім, що вам хочеться. Тут ми показуємо вам приклади, які демонструють, як комфортно жити в контейнерному будинку.

Joshua Tree Residence, Каліфорнія, США

Будинки з контейнерів Joshua Tree Residence, Каліфорнія, США

Робота лондонського дизайнера Джеймса Вітакера ще знаходиться на стадії планування, але вже вражає. Згідно з проектами, він має житлову площу 200 квадратних метрів, на якій розподілені три спальні, кухня, їдальня та вітальня.

Joshua Tree Residence, Каліфорнія, США1

Кожен контейнер вирівняний таким чином, що мешканці мають чудовий вид на нерівний пейзаж та блакитне небо з кожної кімнати. У кожному з контейнерів повинно бути приміщення, яке в одному кінці сходиться в центральне приміщення.

Italiarail [CPS] WW

Поруч із будинком планується гараж із сонячною системою на даху. Це постачає незвичайний будинок електрикою. Контейнери вирівняні таким чином, щоб вони були оптимально захищені від надзвичайно пустельного клімату.

Будинок контейнерів LoHi, Денвер, США

Цей контейнерний будинок у місті Денвер, США, розміром відповідає одно сімейному будинку. Він складається з двох поверхів і має три спальні. Сучасна обстановка та дизайнерські меблі також вражають.


Moneyveo [CPS] UA

Будинок контейнерів LoHi, Денвер, США1

Будинок, який складається з семи контейнерів, має величезну відкриту зону відпочинку та їдальню. Сучасна система опалення та кондиціонування є частиною екологічно чистого обладнання. На даху є велика тераса, з якої жителі можуть насолоджуватися видом на Міле Високе місто та сусідні Скелясті гори.

На кухні ви могли легко забути, що ви перебуваєте у вантажному контейнері: там шикарний острів, а підлога вкрита паркетом. Недарма будинок був проданий у 2017 році за величезною ціною 649 000 доларів.

Залишити відповідь

×

Привіт!

Клацніть нижче, щоб поспілкуватися на WhatsApp або надіслати нам електронний лист Контакти

× Чим я можу допомогти?