Будинки з контейнерів – 2

Вони коштують мало, є екологічно чистими і їх можна швидко побудувати: будинки з контейнерів не просто виглядають стильно.

Вони коштують мало, є екологічно чистими і їх можна швидко побудувати: будинки з контейнерів не просто виглядають стильно. Вантажні контейнери можуть бути підключені майже до будь-якої форми і можуть бути обладнані всім, що вам хочеться. Тут ми показуємо вам приклади, які демонструють, як комфортно жити в контейнерному будинку.

Глиняний дім, Ломбок, Індонезія

Глиняний-дім-Ломбок-Індонезія

На півдні індонезійського острова Ломбок розташований так званий глиняний будинок, контейнерний будинок, окремі частини якого наче розсуваються. Контейнер знаходиться у найвищій точці і був встановлений під кутом 60 градусів. Він утворює високу стелю головної спальні, в яку можна входити з тераси через великі розсувні двері.


ПриватБанк [CPS, API] UA

Глиняний-дім-Ломбок-Індонезія

Контейнер походить з порту сусіднього острова. Для будинку були використані спеціальні природні матеріали, наприклад, стіни виготовлені з глини та дерев’яних дощок, а обшивка стелі – з пресованого бамбука. У номерах є кам’яна підлога з плитки та обставлені меблями із справжнього дерева. Житлова зона, кухня та їдальня також розташовані під контейнером. Родзинкою зовнішньої зони є басейн.

Контейнерний будинок Adriance 12, Блю-Гілл, США

Цей імпозантний будинок з житловою площею у добрі 370 квадратних метрів складається з дванадцяти контейнерів у сільській Мен. Архітектор Адам Калкін реаалізував ідею будівлі з величезною житловою площею та вікнами від підлоги до стелі.

Контейнерний будинок Adriance 12, Блю-Гілл, США

У контейнерах також є чотири спальні та дві ванні кімнати. Спеціальні особливості включають два каміни, двоє шикарних сходів у житловій зоні та підлогове опалення. Хоча будівництво коштувало 125 доларів за квадратний метр у 2001 році, будинок зараз здається в оренду за 6000 доларів на тиждень – на задоволення власника.


Альфа-Банк [CPL] UA

У кожному з контейнерів є кімната, яку зібрали, як цегла Лего, включаючи цю читальну кімнату з каміном та великими вікнами. Всі вони ведуть до великого залу посередині, який виконує функції житлової зони.

Залишити відповідь

×

Привіт!

Клацніть нижче, щоб поспілкуватися на WhatsApp або надіслати нам електронний лист Контакти

× Чим я можу допомогти?